תנאי שימוש ומדיניות ביטולים

תנאי שימוש

עם הרשמת לאחת מהתוכניות של ד”ר שקד, את/ה מסכימ/ה לתנאים ומתחייב/ת לפעול על פי העקרונות הבאים

רוח התוכניות

אתגר ההורות, אתגר החוסן הנפשי, להחזיר את האומץ, מאסטרקלאס הורות ומאסטרקלאס טיפול הינם מרחבי למידה והתפתחות המתקיימים ברוח הגישה האדלריאנית, ומאופיינים בשוויון ערך, כבוד, קבלה והערכה. אנחנו מצפות לשיתוף פעולה על מנת ליצור מקום בטוח, נעים, מעשיר ומעצים.

הינך מסכים/ה להביא את עצמך בפתיחות ובכנות, בכבוד וברגישות, ולשמור על גישה חיובית, תומכת ומעודדת, ומתחייב/ת לשמור על הפרטיות והסודיות של התכנים המועלים על ידי המשתתפים/ות.

אנו שומרות לעצמנו את הזכות להשעות את השתתפותו/ה של כל מי שאינו/ה ננוהג/ת על פי הערכים והרוח הזאת.


קניין רוחני

כל התכנים וכל החומרים (לרבות סרטונים, מצגות ודפי עבודה) עומדים לשרותכם/ן לשימוש אישי. אין להעתיק, לשכפל, להקליט, לצלם, לתרגם, לאחסון במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל אמצעי שהוא. אין לעשות שימוש מקצועי או מסחרי מכל סוג שהוא בתכנים ובחומרים ללא אישור מפורש ובכתב מד”ר אנאבלה שקד.


הגבלת אחריות

התכנים המופיעים בסרטונים, המצגות ובדפי העבודה נועדו לספק נקודות למחשבה ואינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות פרטנית עם אשת או איש מקצוע מוסמך ממקצועות ההדרכה, הרפואה או בריאות הנפש. כל ההדרכות וההצעות הינן כלליות ולא אישיות. כלומר, הן אינן מותאמות למשפחה מסוימת באופן ספציפי. על המשתתפים והמשתתפות לפעול על פי שיקול דעת, והם/ן מצהירים/ות שהם/ן מקבלים/ות על עצמם/ן את האחריות המלאה לכל הבחירות, הפעולות והתוצאות של יישום ההדרכות וההצעות. ואין ברעיונות או ההמלצות המועלים משום הנחיה מחייבת כלשהי.

ד”ר אנאבלה שקד צוות הפרויקט או משתתפים אחרים לא יהיו אחראיים, במישרין או בעקיפין, לכל נזק, כספי או אחר, שייגרם עקב שימוש או הסתמכות על מידע שמופיע בסרטונים, הקלטות, המצגות ודפי העבודה.  

במקרה הצורך, מומלץ לפנות לגורם מתאים להמשך טיפול. התייעצות פרטנית עם ד”ר שקד כרוכה בתשלום נוסף.


הקלטות וסודיות:

מפגשי הזום מוקלטים ומועלים לאתר הקורס כמשאב או נשלחים כהקלטה לזמן מוגבל,  למשתתפים/ות ולמנויים/יות ללא אפשרות הורדה. רק מי שמדבר/ת עם מצלמה פתוחה יופיע בהקלטה. אנחנו עושים מאמצים לשמירה ואבטחת המידע אך איננו יכולים להבטיח בוודאות שהמידע המוקלט יהיה חסין ולא ייחשף לגישה בלתי מורשית. בהסכמתך להשתתף הינך מאשר/ת כי הינך מודע למגבלות אלו ומסכים/ה לשימוש בהקלטה.

לעיתים יעשה שימוש בחלקים מצולמים אלו וברישומים בצ’אט הקבוצתי למטרות שיווקיות או אחרות. במקרה זה נבקש את רשותך לצטט את הדברים בשם אומרם.


משך ההשתתפות: 

מאסטרקלאס טיפול/הורות התכנים יהיו זמינים כל עוד נמשך המנוי

אתגר ההורות, אתגר החוסן הנפשי, ולהחזיר את האומץ התכנים יהיו זמינים למשך שנה ממועד ההרשמה. 


מדיניות ביטולים:

מאסטרקלאס טיפול/הורות: ניתן להפסיק את המנוי בכל עת, הביטול יכנס לתוקף תוך 72 שעות מרגע ההודעה. לא יהיה החזר רטרואקטיבי של תשלומים או החזר חלקי.

אתגר ההורות: במידה והאזנת ל80% מהתכנים ולא הפקת את השינוי הרצוי במשפחה, נחזיר את שכר הלימוד במלואו והגישה שלך לתכני האתגר תבוטל. האחריות חלה עד חודשיים מיום רכישת האתגר. 

אתגר החוסן: אין החזר כספי על ביטול הרשמה לאתגר.

להחזיר את האומץ: במקרה של ביטול הרשמה מרגע ההרשמה ועד לאחר המפגש השני, יוחזר  80% מהמחיר ששולם על הקורס. לא ניתן לקבל החזר כספי עבור ביטול השתתפות החל מהשיעור השלישי, או עבור היעדרות ממפגשים במהלך הקורס. במידה וייפתח מחזור חדש, ניתן לדחות את ההרשמה למחזור מאוחר יותר ללא עלות נוספת.

השתתפות בקבוצת הפייסבוק (במידה ויש כזאת)- הינה בונוס ואיננה כלולה במחיר הקורס. 

במידה ואינך משתמש/ת בפייסבוק, אין החזר כספי ממחיר הקורס בשל כך.

 

עזרה מאיתנו:

ניתן לפנות אלינו במייל ל [email protected]

 או בווטסאפ 053-9458278