הצוות הטיפולי

הרבה שנים אני שומעת את העצה “את צריכה לשכפל את עצמך”. מובן שלא חשבתי שאפשר לעשות דבר כזה, עד שזכיתי להדריך במשך כמה שנים קבוצה מובחרת של בוגרות התוכנית התלת שנתית של בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר, אותו הקמתי בשנת 2005.

בשנים האחרונות אני עוסקת באופן מלא בהוראה, בהדרכה ובכתיבה, ולא מקבלת מטופלים. הקמתי את הצוות על מנת לתת מענה ראוי לאנשים שזקוקים לטיפול ומתחברים לגישה שעל פיה אני עובדת, הפסיכולוגיה האינדיווידואלית שפוחתה על ידי ד”ר אלפרד אדלר וממשיכיו, ולסגנון טיפולי ישיר, מאתגר ומעשי.

המטפלות בצוות מקבלות ממני הדרכה קבוצתית ופרטנית, כך שאני נמצאת “מאחורי הקלעים” של הטיפול שלך.

הצוות המלא

תחומי טיפול

קשיים ומשברים במעגלי החיים: במערכות יחסים ועבודה, שינויים, פרידות, בניית אינטימיות ותקשורת, יחסי הורים וילדים, בוגרים צעירים, דימוי עצמי.

תחומי טיפול

טיפול פרטני, טיפול זוגי והדרכות הורים. טיפול במגוון מצבים: קשיים ביחסים בינאישיים, דימוי עצמי נמוך, משברי חיים, דיכאון, חרדה, אבל, אובדן וטראומה

תחומי טיפול

בעלת ניסיון טיפולי בעבודה עם מבוגרים, זוגות והורים.מנחה ומובילה משפחות עם אלימות הורית בפרויקט של משרד הרווחה במדור שירות מבחן.

תחומי טיפול

מטפלת זוגית ומשפחתי מוסמכת, פסיכותרפיסטית ומדריכת הורים.

תחומי טיפול

קשיים ומשברים בכל תחומי החיים: במערכות יחסים, בעבודה, בזוגיות ובהורות. מתמחה בהימנעות מהשתתפות במשימות החיים. בעלת ניסיון רב בקשיים סביב פרידות, בניית אינטימיות ותקשורת, יחסי הורים וילדים, וקשיים בדימוי והערכה עצמית.

מהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה היא תהליך שבו, באמצעות שיחות המתקיימות בפרטיות ובסודיות, מבררים קשיים שאדם חווה בחייו, או מצוקה, אולי חוסר שביעות רצון, או אובדן כיוון ומשמעות.
מטרות הטיפול הן חיזוק תחושת הערך, המסוגלות והשליטה על חייהם של המטופלים, יצירה או שיפור של מערכות יחסים, שיפור בתפקוד ומציאת משמעות.

בפגישה הראשונה יועלו הנושאים המביאים אותך לטיפול, ותיבדק ההתאמה ההדדית בינך למטפלת. תהיה לך אפשרות לבחון האם הגישה בה אנחנו עובדות נכונה עבורך, ובמידה שלא, ניתן לדון לגבי חלופות מתאימות.

במפגשים, תהיה לך אפשרות לשתף ולברר נושאים מרכזיים שמעסיקים אותך במסגרת בטוחה, מעודדת ומכבדת. בעבודה משותפת עם המטפלת יוגדרו מטרות הטיפול, ויתגלו התמות והדפוסים החוזרים שמאחורי התשובה האופיינית לך לאתגרי החיים. פיתוח המודעות לדפוסים מעכבים וקבלת אחריות על חייך יאפשרו לך לבחור גישה ודרך פעולה לקראת יצירת מציאות רצויה בכל מעגלי החיים.