החיים הם… מה שאנו עושים מהם

הרצאת הדגל של ד”ר אנאבלה שקד, מעל 8000 הופעות

בהומור נדיר מסבירה ד”ר שקד כיצד אנחנו יוצרים את תסריט חיינו באמצעות הפרשנות שאנו נותנים לאירועים, וכיצד שינוי קטן בפרשנות משנה את הרגשות ומוליד אפשרויות תגובה חדשות, שמשנות את מציאות חיינו.  בסוף ההרצאה נדע כיצד לברוא את עצמנו ואת חיינו מחדש על ידי שימוש בכוח היצירתי שבנו ובחופש הבחירה.

אנאבלה מביאה לבמה ידע עצום ומעודכן בפסיכולוגיה בשילוב עם שלושים שנה של ניסיון בפסיכותרפיה, הוראה והדרכה. אנאבלה הינה מומחית בין לאומית לפסיכולוגיה האינדיווידואלית של אלפרד אדלר, גישה שמציעה ראייה מפוקחת ואופטימית כאחת על טבע האדם והמפגש שלו עם הבעיות של החיים על כדור הארץ.
כל הרצאה נוגעת בהיבט מרכזי בחיים כמו התפתחות אישית, העצמה, יחסים, זוגיות, הורות, קריירה, הגשמה עצמית ועוד. תובנות משמעותיות נוצרות מהגשת מידע מורכב בגובה העיניים שמצופה בחן ובהומור נדירים.

שנות
נסיון

סיימו את
הקורס

הרצאות
בשנה

מתלבט/ת? רוצה הרצאה אחרת? לתיאום שיחה עם מירב:

מוזמנים לשתף

הרצאות נוספות

הרצאת הדגל של ד”ר אנאבלה שקד, מעל 8000 הופעות

בהומור נדיר מסבירה ד”ר שקד כיצד אנחנו יוצרים את תסריט חיינו באמצעות הפרשנות שאנו נותנים לאירועים, וכיצד שינוי קטן בפרשנות משנה את הרגשות ומוליד אפשרויות תגובה חדשות, שמשנות את מציאות חיינו.  בסוף ההרצאה נדע כיצד לברוא את עצמנו ואת חיינו מחדש על ידי שימוש בכוח היצירתי שבנו ובחופש הבחירה.

“אנאבלה מרתקת חכמה שנונה, הנאה צרופה”
“מעולה כרגיל. מאפשר לחשוב לעומק לגבי כל נקודה ונקודה בהרצאה. כולל חוש ההומור הפנטסטי שלה”

תעשו סריקה מחשבתית של היום שעבר, עם כל הסידורים והלחצים. עכשיו דמיינו יום דומה- אבל בלי לחץ. זה רק חלום?

החיים בעידן המידע מוכרים לנו את האשליה שהכול אפשרי, ויוצר רצון עז להספיק לעשות ולחוות כמה שיותר. כך נוצר לחץ מתמיד (סטרס) וחרדה (דיסטרס).
אנחנו נבין מה השתנה במציאות ובתרבות וכיצד להשפיע לטובה על הנפש שלנו, שלא השתנתה באמצעות כלים משני חיים. ובלי מילה על מיינדפולנס.

“מאוד נהניתי מהמרצה ומההרצאה. הייתה מעניינת, זורמת, עם הומור ותכנים בהירים. תודה”
“הרצאה מרתקת ע”י מרצה מעולה, שהוגשה בצורה מאד שיטתית ונעימה”

מדוע אנשים לא עושים דברים שהם צריכים או רוצים לעשות? מה עומד בינינו לבין הגשמת המטרות שלנו? בהרצאה זו אציג מודל ובו כל המכשולים שעומדים ביננו לבין הגשמת מטרות, יחד עם הדרך להתגבר על כל אחד מהם. הרצאה זו היא תוצר של ניתוח הסיבות לחוסר הגשמה של מטופלים בעבודה שלי לאורך השנים, ושימוש בכלים מעולם האימון שביכולתם לאפשר לנו לעשות את מה שאנו רוצים באמת.

“תענוג צרוף. גם התוכן מאוד מעניין אך יותר מכך , האופן בו ד”ר אנאבלה שקד העבירה את ההרצאה היה בהיר ומהנה במיוחד. מחכים להרצאה הבאה. “

אומץ הוא היכולת לפעול למרות פחד או קושי. זו התכונה החיונית ביותר בחיים, ובה תלויה מידה האקטיביות של אדם. בהרצאה זו נלמד כיצד מאבדים את האומץ או חלק ממנו, מדוע זה קריטי להשיב אותו וכיצד לעשות זאת. עידוד היא מיומנות הכרחית לכל מנהל, הורה, איש או אשת טיפול וחינוך, המגדילה את תחושת הערך והמוטיבציה לעשות את המיטב ולהתגבר על מכשולים פנימיים או חיצוניים.

“אנאבלה מדהימה, מבריקה ומצחיקה. החכמנו מאוד מההרצאה. “
“כהרגלה בקודש, אנאבלה שקד כנה, אמיתית, בהירה ומעניינת.”

הרצאה שהיא סיכום של עבודת הדוקטורט והספר שלי, העוסקת בתופעת ההימנעות ובחזרה לחיים פעילים ומשמעותיים. בהרצאה נלמד מהי הימנעות, כיצד היא מתפתחת, מהם הגורמים החברתיים שתומכים ביצירת אסטרטגיה פסיבית לחיים. כמו כן נלמד מה מרכיבי ההימנעות, הרווחים והמחירים וכיצד ליצור חיים אקטיביים.

“התרשמתי מאוד מאישיותה של אנאבלה ומרוחב הידיעה שלה. למרות שעת הלילה המאוחרת בה צפיתי בהרצאתה לא החמצתי מילה, ואני מצפה בקוצר רוח למפגש הבא איתה. ההרצאה הייתה מגוונת, עשירה ומחכימה. תודה”

הרצאה להורים שהיא תוצר מרוכז ומזוקק של 35 שנות ניסיון בהדרכה של אלפי הורים ברחבי העולם. זו הרצאה פורצת דרך בה הורים מבינים מה המקור לכל בעיות בהורות, בילדים ועם הילדים ומקבלים מפתח מאסטר לפתרונם. זו ההרצאה הטובה ביותר שתשמעו על הורות EVER. וזו הבטחה!

“היה נהדר מרתק מחדש מצחיק ומאוד נהניתי”
“מעריכה את אנאבלה שקד ולא מפסיקה ללמוד ממנה”

מדוע ילדים וילדות לא עושים את מה שרצוי וראוי לעשות, ועושים הרבה דברים שלא ראוי לעשות? כיצד להתמודד בצורה מכבדת ואפקטיבית עם התנהגות לא נאותה של ילדים.

בהרצאה זו נלמד להבין את ההתנהגות של הילדים וליצור שיתוף פעולה ללא עצבים וללא עונשים.

“הרצאה מעניינת ומרתקת”

מהו קונפליקט בין אישי? כיצד הוא מתפתח, מתמשך ומתעצם?
כיצד אפשר למנוע את התפתחותם של קונפליקטים, וכמובן, כיצד אפשר לפתור אותם? מה הטעות הגדולה ביותר בניסיון לפתרון קונפליקט שמובילה להסלמה?

על כל השאלות האלה נענה בהרצאה שיכולה לשפר באופן משמעותי תקשורת בין אישית ולפתור קונפליקטים מתמשכים.

“It was so much more interesting than i thought it would be & gave me a lot to think about. Thank you. Looking forward to the next one”

למציאות יש נטייה מעצבנת להיות כפי שהיא רוצה, ופחות כפי שאנחנו רוצים. מה האופציות שלנו אל מול מציאות בלתי רצויה? מה המשמעות של התמודדות חיובית עם מציאות שלילית? איך עושים לימונדה מחוויות חמוצות, וכיצד לצמוח מקשיים ומשברים.

“הרצאה מרתקת הפותחת צוהר לחשיבה מקדמת”
“הרצאה מרתקת ומעניינת. ד״ר אנאבלה שקד הינה מקצועית, שנונה ובעלת חוש הומור והעבירה את החומר באופן קולח ועם דוגמאות מאלפות.”

מהו אתגר ההורות בגיל ההתבגרות? כיצד לעבור גיל סוער בשלום ולתרום להתפתחות, לביטחון העצמי ולמוגנות של ילדינו? בהרצאה זו נלמד כיצד לשנות את התפקיד ההורי, כך שיתאים לגיל ההתבגרות וילמד כלים חיוניים והורות מיטיבה ואפקטיבית.

“ההרצאה של ד”ר אנאבלה שקד היתה משובחת לפי כל אמת מידה- מעניינת, מלווה בהומור מעודן, מקצועי לעילא ולעילא, שיתוף הקהל. בקיצור בהחלט נתן טעם של “עוד”. “

הרצאה זו עוסקת בהורות לבוגרים. מה אנו יכולים לעשות כשילדינו (המתבגרים או הבוגרים) לא ממלאים את משימות החיים או הם רחוקים מלממש את היכולות שלהם? מה נוכל לעשות כשהיחסים עם ילדנו הבוגרים טעונים, או כשנוצר ריחוק? בהרצאה נציג מודל להורות לילדים הבוגרים שהיא במתאם לתפיסת העולם והערכים שלנו.

“ד”ר שקד נהדרת ומעניינת. צוות הקתדרה עושה עבודה נפלאה בכל מובן. תודה רבה”
“אנאבלה מרתקת חכמה שנונה, הנאה צרופה”

הרצאה מרתקת על זוגיות שמסבירה את הבחירה המודעת והלא-מודעת בבן/בת הזוג שלנו, את החוזה הפסיכולוגי שיצרנו, את המקור לקשיים הזוגיים וכמובן, כיצד לפתור אותם.

הבנת הבחירה הראשונית, החוזה הזוגי ואת האותיות הקטנות שבו, מאפשרת לבחור מחדש בבן או בת הזוג שלנו – לעשות פרק ב’ בלי לפרק את הנישואים, ולפתח חוזה חדש שיוביל לצמיחה אישית וזוגית. ההרצאה מלווה בקטעי סרטים.

“אנאבלה מדהימה, מבריקה ומצחיקה. החכמנו מאוד מההרצאה. “
“מאוד נהנית. מרצה רהוטה, חוש הומור, ומעבירה בצורה קולחת ומעניינת את ההרצאה. תענוג. השימוש בקטעים מסרטים מעניין ומגוון.”