הצוות הטיפולי של ד"ר אנאבלה שקד

הדר פרדקין

פסיכותרפיסטית אדלריאנית, ביבליותרפיסטית, מדריכת הורים ומטפלת זוגית
הכשרה
בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי, חינוך מיוחד ו- M.A ביבליותרפיה – (שיטת טיפול באמצעות ספרות, השייכת לתחום הטיפול באמצעות אמנויות) מאוניברסיטת חיפה. חברה ב”צוות” מטפלות הקליניקה של ד”ר אנאבלה שקד. מקבלת בקליניקה פרטית בתל-אביב.
תחומי טיפול
טיפול פרטני, טיפול זוגי והדרכות הורים. טיפול במגוון מצבים: קשיים ביחסים בינאישיים, דימוי עצמי נמוך, משברי חיים, דיכאון, חרדה, אבל, אובדן וטראומה. עבודה עם בוגרים צעירים, ומבוגרים. התמחות ספציפית בעבודה עם אנשים בוגרים ומתבגרים הנמנעים מהתמודדות עם משימות החיים על מנת להניע אותם ממצב של הימנעות להשתתפות מלאה בחיים.
אפשרות גם לטיפול און ליין.
אודות
בקליניקה אני פוגשת אנשים שמתמודדים עם אתגרים שונים בחייהם. החל מרצון להתפתחות אישית ומקצועית, דרך קונפליקטים ביחסים, משברי חיים, טראומות, חרדות ועוד.
צברתי ידע רב בטיפול בבעיות רגשיות שונות והתמודדות עם משברי חיים מאתגרים ויום יומיים אחרים. אני מאמינה במפגש בגובה העיניים, ביצירת מרחב בטוח בו תהיה אפשרות לשתף ולברר נושאים מרכזיים בחייכם. נעשה זאת במסגרת בטוחה, דיסקרטית, מעודדת ומכבדת. אני מזמינה אתכם להתקרב אל עצמכם ולהרחיב את חופש הבחירה בחייכם. לקבוע פגישת הכרות בקליניקה או בזום.
השכלה אקדמאית
  • תואר שני M.A. ייעוץ חינוכי וחינוך מיוחד – אוניברסיטת חיפה
  • תואר שני M.A. ביבליותרפיה – החוג לייעוץ והתפתחות האדם – אוניברסיטת חיפה
  • לימודי פסיכותרפיה תלת שנתי, מכון אדלר
  • לימודי הדרכת הורים, מכון אדלר
  • לימודי טיפול זוגי, מכון אדלר
  • לימודי C.B.T , מכון אדלר

ניסיון מקצועי

עבודה בצוות מטפלות הקליניקה של ד”ר אנאבלה שקד.
עבודה בקליניקה פרטית בתל אביב ובעמק יזרעאל.
עבודה בצוות הטיפולי בביה”ס קישון לחינוך מיוחד.
חברה בצוות ההוראה של מכון אדלר.

צוות המטפלות

תחומי טיפול

קשיים ומשברים במעגלי החיים: במערכות יחסים ועבודה, שינויים, פרידות, בניית אינטימיות ותקשורת, יחסי הורים וילדים, בוגרים צעירים, דימוי עצמי.

תחומי טיפול

טיפול פרטני, טיפול זוגי והדרכות הורים. טיפול במגוון מצבים: קשיים ביחסים בינאישיים, דימוי עצמי נמוך, משברי חיים, דיכאון, חרדה, אבל, אובדן וטראומה

תחומי טיפול

בעלת ניסיון טיפולי בעבודה עם מבוגרים, זוגות והורים.מנחה ומובילה משפחות עם אלימות הורית בפרויקט של משרד הרווחה במדור שירות מבחן.

תחומי טיפול

מטפלת זוגית ומשפחתי מוסמכת, פסיכותרפיסטית ומדריכת הורים.

תחומי טיפול

קשיים ומשברים בכל תחומי החיים: במערכות יחסים, בעבודה, בזוגיות ובהורות. מתמחה בהימנעות מהשתתפות במשימות החיים. בעלת ניסיון רב בקשיים סביב פרידות, בניית אינטימיות ותקשורת, יחסי הורים וילדים, וקשיים בדימוי והערכה עצמית.

הרבה שנים אני שומעת את העצה “את צריכה לשכפל את עצמך”. מובן שלא חשבתי שאפשר לעשות דבר כזה, עד שזכיתי להדריך במשך כמה שנים קבוצה מובחרת של בוגרות התוכנית התלת שנתית של בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר, אותו הקמתי בשנת 2005.

בשנים האחרונות אני עוסקת באופן מלא בהוראה, בהדרכה ובכתיבה, ולא מקבלת מטופלים. הקמתי את הצוות על מנת לתת מענה ראוי לאנשים שזקוקים לטיפול ומתחברים לגישה שעל פיה אני עובדת, הפסיכולוגיה האינדיווידואלית שפוחתה על ידי ד”ר אלפרד אדלר וממשיכיו, ולסגנון טיפולי ישיר, מאתגר ומעשי.

המטפלות בצוות מקבלות ממני הדרכה קבוצתית ופרטנית, כך שאני נמצאת “מאחורי הקלעים” של הטיפול שלך.