אימון להצלחה מקצועית וכלכלית

10 הרצאות

בחיי המקצועיים היו שתי נקודות מפנה: המפגש עם התיאוריה האדלריאנית, והמפגש עם האימון (קואצ’ינג).

את התיאוריה של אדלר פגשתי כשחיפשתי מקצוע, הדרכת הורים, ומצאתי תפיסת עולם ודרך חיים.

את הקואצ’ינג מצאתי כשחיפשתי דרך להתארגן יותר טוב עם כסף, כי היינו משפחה חורגת (לא בטלוויזיה, בבנק). המפגש עם האימון השלים מבחינתי משהו מהותי שהיה חסר בהכשרה שלי בפסיכותרפיה: היכולת לתרגם תובנות, רצונות

ומטרות לפעולות שמפיקות תוצאות משמעותיות.

הקריירה שלי זינקה בצורה אקספוננציאלית. הגשמתי את כל מה שהצבתי לעצמי והרבה מעבר לכך.

תחום האימון שבו התמחיתי היה “לעזור לבעלי מקצוע מעולים לעשות כסף”.

עם הזמן שילבתי את האימון בתוך העשייה שלי כמרצה ומדריכה בפסיכותרפיה, ולא קיבלתי לקוחות לאימון אישי או עסקי.

נועה ולימור, בנותיי הבוגרות נמצאות לפני פריצת דרך מקצועית משמעותית וביקשו ממני לעזור להן.

הקורס הזה נוצר בשבילן, ובשביל כל מי שרוצה להזניק את הפרקטיקה ואת השפע בחייה.

התהליך לא מתאים לנשים שחווות כרגע מצוקה רגשית ולנשים פסיביות.

מטרת האימון הקבוצתי

להגדיל את ההכנסות שלך ב30% תוך שלושה חודשים, ולעשות את זה מתוך מיקוד הייחודיות שלך והערך שאת מביאה ללקוחות, בניהול עצמי שמכבד, מעצים ומהנה אותך.

מבנה המפגשים

 עשר הרצאות של בין 45 דקות לשעה.

כל שיעור הוא הרצאה קצרה על נושא ספציפי.

780 ש״ח

נושאי המפגשים

שיעור זה עוסק בהבנת ההשפעות תרבותיות והחברתיות על התפיסות של נשים בקשר להצלחה ולכסף. הבנת המנגנון שחותר להחלשה וצמצום של הכוח הנשי מחבר אותנו לעוצמה העצומה שלנו ונוטעת כוח להעז ולהצליח, בזכות ולמרות.

עסק מצליח ממקד, ממתג ומשווק הצעה אחת קהל יעד אחד. עסק מצליח הוא הטחה לפתרון בעיה או הגשמת מטרה.

 

דג מטיל מאות ביצים ושותק. תרנגולת מטילה ביצה אחת ומספרת את זה לכל העולם. לשווק זה להיות מוכרת לאוכלוסייה שנועדת לשרת. בשיעור זה נלמד כיצד לשווק את העסק/הערך שלך.

זהו, הגענו לסוף התהליך המעצים והמרתק הזה, הגיע הזמן להיפרד ולחדש את המחויבות. בשיעור הזה נחזור על כל השלבים וניתן לך מתנה מקורית ועוצמתית להמשך הצלחה מקצועית וכלכלית. בהצלחה ובהנאה!

שיעור זה עוסק בקבלת החלטות של גדילה במקום החלטות של התגוננות ופחד. הצלחה מקצועית וכלכלית תלויה ביכולת שלנו למקד ולהבין את העדיפויות שלנו. נלמד להציב גבולות נכונים ולהתנהל מתוך כבוד ואיזון.

לאחר שמיקדנו מה אנחנו נותנות ולמי, אנחנו צריכות לתמחר את זה. נלמד את ההבדל שבין ערך מחיר. כמה זה שווה וכמה זה עולה. נלמד כיצד להגיב לבקשות להנחות.

הצלחה מקצועית וכלכלית חייבת לכלול מרכיב של הכנסה פסיבית או מצטברת, דהיינו הכנסות שלא קשורות לנוכחות המלאה שלך בעבודה. בשיעור הזה נלמד כיצד לחשוב על הממד הזה של העסק

שיעור זה מלמד לזהות את תחום הג’ניוס שלך, מה הדבר האחד שהוא היתרון המרכזי שלך? מדוע את צריכה לעשות אותו? כיצד נארגן את העדיפויות כך שנעבור רק באזור הייחודי שלנו?

 

שיעור זה עוסק בפרדיגמות מגבילות על כסף. זה אחד הנושאים המרכזיים שעומדים מאחורי הקושי להצליח. מה שאנחנו חושבות על כסף קשור באופן הדוק לאמונות שלנו עליו.

לאחר שלמדנו את המרכיבים והמיומנויות החשובות ביותר ליצירת פרקטיקה מצליחה, נלמד כיצד לשמר את האנרגיה לאורך זמן. עסק זה לא ספרינט, אלא מרתון, שיש בו עליות וירידות. בשיעור זה נלמד את חוק שימור האנרגיה, והעשייה

תודה רבה על הקורס המרתק ומעשיר שיצרת בעקבותיו התחלתי גם לקרוא את ספרך לקפוץ למים. השילוב בין ההרצאות המעשירות ובין יצירת קהילה גדולה שעוברת את אותו תהליך לצד קבוצת עבודה קטנה הוא שילוב שמאד עזר לי לעבור מלמידה ״פסיבית״ לעשייה אקטיבית. השינוי הבולט ביותר עבורי מתחיל ב Mindset וממנו נגזרים שינויים רבים בהתנהלות היומיומית לצד החלטות עסקיות שמתחילות להתגבש.
רוני
מה רציתי? להתמקד ולשפר יכולות בהתארגנות סביב עסק משלי, ידע וכלים. עריכת סדר בצרכים של עסק. מה קיבלתי? קיבלתי מושג מה נדרש כדי שעסק יתגבש סביב מה שיש לי להעניק ואילו סדרי עדיפויות עליי לעשות[וויתור על מגוון כישורים והתמקדות/ להגיד לא לגורמים מפריעים /להאציל סמכויות/בקשת עזרה. מה ההישג הכי גדול שלי בעקבות הקורס?- לדבר על כסף ולרצות לעשות כסף/לטפל בעצמי באופן מקיף/הבנת הערך שלי אזור /הג'יניוס שלי/הצורך לפנות זמן לעסוק בכתיבה/הבנת איך הדברים עובדים-תימחור ושיווק /לשים גבולות לדמויות בחיי , שהן לצערי, אבני נגף ורעילים לחיים יצירתיים ובריאים. תודה!
טל
קודם כל בנוגע להכנסה. הפאסיבית, אני כבר בכיוון... אני מאיירת ומעצבת גרפית והתוכנית היא לפתוח אתר למכירת האיורים כקובץ דיגיטלי לצרכים שונים. מבחינת ההישגים... 1. הרבה יותר נוח לי עם התמחורים. 2. למדתי לגבות כסף לפני תחילת העבודה. 3. ההתנהלות מול הלקוחות אסרטיבית יותר ומכאן ברורה איכותית וקצרה. 4. למדתי להתנהל עם רשימות ויעדים יומיים בינתיים, בהמשך נהפוך ליעדים שבועיים חודשיים שנתיים וכו. אני מאמינה שיש עוד ושימשיך לחלחל ורק ילך ויתעצם. תודה על הכל
ענבל
"סדנא מעשירה מבוססת על העצמה נשית (חשוב מאוד),הרצאות המועברות באופן ייחודי לך (הומור,אסוציאציות,ספרות מקצועית) כשהזמן בהן טס מהר, קיבלתי טיפים ורעיונות, העצמה וחיזוק יכולות קיימות. הכרתי נשים מדהימות ועוצמתיות.
יוכי

אימון להצלחה מקצועית וכלכלית